Csatlakozz hozzánk!

Célunk, hogy segítsük azokat a termelőket, gazdálkodókat olyan lehetőségekkel, hogy termékeik nem csupán bekerülnek az áruházak polcaira, de hosszú távon is versenyképesek lesznek.

Jelentkezek

Miért érdemes jelentkezned?

A Supp.li elkötlezett az iránt, hogy a cég fejlődésével együtt a munkatársak is megtalálják a számukra kedvező és szakmailag inspiráló feladatokat. Nem csupán együtt dolgozunk, együtt fejlődünk, növekedünk a céggel és valósítjuk meg a kitűzött célokat. Amikor néha falakba ütközünk,  megyünk tovább, de mindenképpen együtt, csapatban. Ha határidő van, 120 %-on pörgünk, de vezetőink különösen figyelnek arra, hogy jusson idő csapatépítésre, szórakozásra is.

A mi értékeink...

Meghallgatunk

Legyen bármilyen meglátásod, ötleted biztos lehetsz benne, hogy valamilyen formában beépítjük a mindennapi munkába.

Csapatszellem

Egy csapat vagyunk tele közös tervekkel és célokkal. Egymásért vagyunk és mindig a legjobbra törekszünk.

Fejlődés

A  személyes növekedéssel együtt előrelépési lehetőséged van, ami nem csak egzisztenciális elismeréssel jár.

...a Te lehetőséged

Nyitott pozícióink

Sales Account Manager

Feladatok:

- Hatékony hozzájárulás az értékesítési tervhez
- Innovatív értékesítési stratégia tervezése és végrehajtása
- A kiemelt ügyfelek portfóliójának folyamatos támogatása és kezelése.
- Termékbevezetés, promóciószervezés, keresztértékesítési lehetőségek keresése
- Piaci szegmensek és céllehetőségek azonosítása és kihasználása
- Tárgyalások, üzleti megállapodások lebonyolítása
- Szoros együttműködés a marketingcsapattal

Elvárások:

- 3-5 év tapasztalat B2B területen, szerződéskötésben (FMCG iparágban szerzett tapasztalat nagy előny)
- Erős üzletvégrehajtási, kommunikációs és elemzői készségek.
- Proaktív, adatvezérelt, kezdeményező személyiség, képes több feladatot elvégezni és prioritásokat felállítani szoros felügyelet nélkül.
- Folyékony beszéd angolul és magyarul
- Vezetői engedély

Amit ajánlunk:

Lehetőség, hogy egy folyamatosan növekvő start-up vállalat részese legyél, amelynek célja, hogy piacvezetővé váljon a kapcsolódó szegmensekben.

Egy folyamatosan bővülő csapat tagja lehetsz, amely további személyes fejlődési lehetőségeket kínál.

Nagyon nyitott és eredményorientált környezet.

A vállalat nagymértékben támogatja és ösztönzi a távmunkát.

Az önéletrajzokat és jelentkezéseket a hr@supp.li email címre várjuk!

Jelenleg az alábbi pozícióra tudsz jelentkezni:

Job position 1
Jelentkezek
contact@supp.li

Ügyfeleink

Kifili.hu referenciaFoodpanda referenciaGroby referenciaDobrumba referenciaNancsi néni referenciaFüge bolt shop referencia